helpUA.fund

В умовах війни, політичної та економічної кризи, збільшенні чисельності внутрішніх біженців в геометричній прогресії, ростуть потреби в акумуляції ресурсів для вирішення конкретних проблем, особливо в часовому розрізі: Україна буде ще не один рік вирішувати проблеми створені в 2014 році вторгненням Росії в життя кожного українця. Волонтери, які вже більше року організовують акумуляцію ресурсів починаючи з Майдану та продовжуючи під час АТО, надають допомогу пораненим та переселенцям, відзначають спад активності в питаннях пожертв. Очевидно, що люди  виснажилися і на фоні економічного спаду, девальвації національної валюти більше, ніж в 2 рази  частково припиняють чи суттєво зменшують рівень допомоги, хоча потреба підтримувати не зникає.

Ідея

Благодійний краудфандинговий агрегатор “helpUA.fund” - інтернет портал для людей, які потребують допомоги та готові взаємно підтримувати інших і свою країну.

Ідея: створення благодійного краудфандингового агрегатора з широким функціоналом, зокрема і для підтримки біденці.

Основні функції платформи: надання можливості благодійним організаціям, волонтерам та людям з групи ризику (переселенцям, військовим) акумульовувати ресурси за принципом краудфандингу.
Інші важливі функції: систематизація інформації про доброчинні організації та волонтерів; волонтерські вакансії та краудсорсинг; дані про тих, хто потребує допомоги; дані про соціально-відповідальний бізнес; довідник, де найшвидше та найдешевше придбати потрібні речі для постраждалих.

Місія порталу: принципова зміна підходу до взаємодопомоги та благодійності в Україні шляхом залучення соціально-відповідального бізнесу та громадян до благодійності.

Команда. Іван Скорогляд (проджект менеджер), Микола Марусик (креатив менеджер), Андрій Личов (фронтенд), Андрій Бобженко (бекенд).
Ми, активісти, які пройшли Майдан від першого до останнього дня та далі активно приймаємо участь в громадському житті, допомагаємо військовим та біженцям, створили платформу, яка покликана допомагати в колективному зборі коштів та систематизації інформації про всі потреби. Основними реципієнтами нашого ресурсу ми вважаємо:
- переселенці з Донецької, Луганської областей та АР Крим;
- військові та добровольчі батальйони;
- поранені в АТО та на Майданах;
- сім’ї загиблих;
- ініціативи з відновлення зруйнованих об’єктів внаслідок АТО;
- інші люди, що в зонах ризиків.

Бюджет проекту

50000 грн

Голосуй за проект