CodeSkills Hub

Переселенці з Донбасу є заручниками кризової ситуації, що є в Україні, і яка старанно готувалася агентами фактичного агресора, в тому числі й на топ-позиціях в державі. На даний момент всі ресурси, що можна було вкрасти і вивезти вже вкрадено і вивезено, а вся інфрастуктура вже зламана і виведена з ладу. Єдиний вид ресурсу, що залишився в країні - це інтелектульний потенціал, але розвивати його вкрай важко і це можливо лише спільними силами.
Одним із напрямів якій може підвищити потенціал країни є зріст інноваційної складової частиною якої є володіння мовами і технологіями сучасного програмування і розробки. Більшість навчальних закладів мають вкрай застарілі навчальні програми і не можуть підготувати кваліфікованих спеціалістів, що були б конкурентноздатні на і забезпечити інноваційний прорив на національному рівні.
Реальні перспективи підготовки достатньої кількості фахівців є відкрите середовище Web - в якому розвиваються дійсно ефективні освітні проекти. В Україні з”явилось вже декілька таких але це лиш часткове вирішення проблеми і потрбіні подальші кроки. На відміну від літературознавців і юристів робота айті-спеціаліста потребує багатогодинного шліфування практичних навиків, а саме цього відчізняні освітні ініціативи не дають.
На світовому рівні є ініціативи типу codecademy.com - де бажаючі можуть не просто послухати\почитати розумних професорів але й  набути досвіду в самому створенні програм на різних мовах. Причому ресурс автоматично перевіряє правильность рішення і таким чином велика кількіть учасників одночасно отримують навики без необхідності чекати тижнями поки хтось перевірить їх рішення. Ще одним проектом з близьким рівнем ефективності є javarush.ru. ресурс має потенціал забезпечити зріст певної кількості спеціалістів, але як видно з адресу ресурс підконтрольний фактичному агресору, а оскільки доступ до нього платний - то щоб отримати навики українець має фінансувати збройну агресію проти власної країни.

Ідея

Ідея проекту - зробити певний аналог того що є codecademy.com, javarush.ru і інші. При цьому важливо, щоб матеріал був максимально доступним державною мовою і таким чином ресурс зможе інтегрувати навколо себе національно орієнтовану креативну спільноту. на даний же момент українці, що хочуть отримати якісні навички фактично розчинені серед інших і відсутня можливість об”єднання для вирішення ситуації в країні.

Бюджет проекту

1000$

Голосуй за проект