Краудсорс платформа “Crowd Ukraine”

Діяльність проекту розрахована на конкретні щоденні потреби переселенців, нагальні потреби з середнім терміном реалізації (наприклад пошук роботи/оселі) та довгострокове супроводження вимушенних переселенців протягом всього терміну соціальної адаптації чи медичної реабілітації та працює з метою інформаційного супроводження існуючих благодійних фондів, котрі наразі задіяні в задоволенні цих потреб та небайдужим громадянам, які мають змогу допомогти знедоленим.

Ідея

Створення CrowdUkraine, майданчика для забезпечення прозорості руху коштів та допомоги, призначених для ключових учасників благодійних процесів - фондів та об’єктів допомоги. Потреби, які викладаються на платформі можуть бути як фінансового характера так і інформаційного, транспортного, потреб розміщення, будівництва і т.д.

В умовах нагальної необхідності спрощення доступу до інформації про потреби біженців, постраджалих від бойових дій необхідно створити єдину платформу для бажаючих допомогти та посилити можливості активно працюючих фондів.

Проект “CrowdUkraine” є неприбутковим та націлений виключно на забезпечення прозорості процесів збору та розподілу допомоги, контролю якості задоволення потреб кінцевим отримувачам та збільшення потоку благодійників та користувачів.

Бюджет проекту

45000

Голосуй за проект