FaceUA

Сім’ї виїжджаючи з рідних домівок де зараз йдуть бойові дії, перш за все намагаються переїхати до родичів з сусідніх областей. Це зручно, хоча б тому, що є підтримка і допомога на рівні «куди звернутися» та «де отримати допомогу». Однак не у всіх є родичі чи знайомі. І потрапляючи у нове місто людина починає шукати місцеві органи влади, волонтерські центри, лікарні, гуртожитки та ін. місця допомоги. Перебуваючи при цьому у пригніченому (навіть шоковому) стані, людина шукає самостійно потрібне місце. У кращому випадку звертаючись до перехожих. Але не кожен може надати корисну та вірну інформацію. А інколи і зовсім потрапляють на гачок до зловмисників, які позиціонують себе як волонтери.

Ідея

Мобільний додаток  для тих, хто  нещодавно переїхав на нове місце у зв’язку зі складною ситуацією і не знає, куди звернутися за допомогою. Не нервувати та не думати куди треба бігти та у кого питати дорогу, достатньо просто подивитися розташування потрібного місця на карті з конкретною допомогою.

Додаток визначає ваше місце розташування і показує тільки актуальну інформацію.
У додатку зібрані адреси і телефони (зареєстровані волонтери, державні установи та відділи які займаються питанням переселенців, адреси де можна зупинитися хоча б тимчасово на день, два, лікарні та ін.).

Наприклад, знайти волонтерський центр із списком телефонів волонтерів. Це потрібно для того, щоб не натрапити на шахраїв.
Таким чином виїжджаючи з території військових дій, людина буде вже знати – куди конкретно вона їде, де вона зупиниться на ніч та куди звернення до державних органів завтра. Де зможе отримати хоча б тимчасову роботу та у який дитячий садок чи школу (університет) перевести дитину.

Для місцевих жителів додаток буде корисний тим, що можна дізнатися дійсні рахунки для збору коштів, центри прийому допомоги та ін. Також місцеві організації, офіси, заводи зможуть подати заявки відкритих вакансій для переселенців. Все це повинно бути систематизовано на рівні міст, областей та усієї України.
Наразі це все не систематизовано навіть у межах одного міста. Є окремі групи волонтерів, окремі рахунки збору коштів, сотні різних соціальних сторінок.

Бюджет проекту

45 000 грн

Голосуй за проект