Громадська поміч

Переселенці, що були змушені покинути свої домівки в зоні проведення АТО та на півострові Крим, мали змогу взяти з собою лише речі першої необхідності. Їх вистачає лише на нетривалий час перебування в безпечному місці. Тому мова йде навіть не про нормальне життя, а про виживання.
Крім того, існує проблема того, що є небайдужі громадяни котрі хочуть та мають змогу надати допомогу біженцям із зони АТО та півострова Крим, але часто не знають куди звернутися.
Вирішенням даної проблеми ми бачимо створення web-ресурсу, за допомогою якого активісти, волонтерські організації та громадськість зможуть хоча б частково забезпечувати потреби переселенців.

Ідея

Створення web-ресурсу для біженців, за допомогою якого небайдужі громадяни пропонують речі та послуги:
1. Одяг та речі першої необхідності
2. Робочі місця/вакансії
3. Житло
4. Підтримку (правову, фінансову, психологічну)
Їх не потрібно купувати, можна просто замовити.
На базі порталу передбачена можливість реєстру волонтерських/громадських організацій для допомоги.
Особи, які не є біженцями, але їх зацікавила певна річ/послуга чи щось інше, зможуть це придбати, а витрачені кошти будуть направлятися в фонд допомоги біженцям або волонтерським/громадським організаціям.
Доставка матеріальних речей здійснюватиметься за допомогою партнерських служб доставки на волонтерських засадах.
Ми розуміємо, що зараз існує велика вірогідність використання ресурсу для власного збагачення, тому для запобігання шахрайства пропонуємо надійний спосіб підтвердження особи (статусу біженця) при оформлені замовлення: використання посвідчення переселенця або паспорту з даними прописки.

Бюджет проекту

30000

Голосуй за проект