Пряма допомога сім*ям, в яких годувальник постраждав на АТО (військовий)

Існує певна недовіра до організацій, що збирають фінансові кошти на допомогу бійцям АТО, що постраждали на війні т їх сім*ям. Такі фактори, як недовіра до організації, каналів збору ресурсів, непрозоре звітування чи його відсутність. По-друге, державні установи, як Міністерство соціальної політики, Міністерство оборони та Міністерство охорони здоров*я наразі неспроможні або не мають ресурсів/компетенцій по наданню статусів, соціальної допомоги, комплексної допомоги сім*ям тощо і цим переважно займаються правозахистники, некомерційні організації, волонтери і пересічні громадяни, залучаючи до інформування Facebook, ЗМІ та інші медіаресурси.

Ідея

Ідея створити площадку для надання допомоги напряму - формату “Сім*я, що хоче допомогти або взяти шефство- Сім*ї, якій необхідна домомога (фнансова, речима, лаштуванням побуту тощо)”. Такий собі Tinder або Pure для прямої допомоги. Питання використання приватноі інформації та інформаційного посередництва в такому разі стоїть лише на етапі збору та розміщення інформації про потребуючї сім*ї та тих, хто хоче допомогти. Інформація про потребуючих буде перевірятися на місцях за допомогою партнерів  (думаю про Карітас-Україна), які мають офіси в регіонах і професійно допомагають соціально-ураженим верствам населення.

Бюджет проекту

На створення і запуск сайту - 30 000 грн, в подальшому зу буде потребувати окремого гранту на адміністративну підтримку, документообіг, верифікацію даних.

Голосуй за проект