Vimexy

Складна ситуація у нашій державі стала стимулом до об’єднання українців, пробудження громадянської свідомості, єдності та взаємодопомоги. Беззаперечним є той факт, що відчайдушна допомога небайдужих громадян відіграла надзвичайно важливу роль у відстоянні наших прав на Майдані Гідності, відіграє на сьогоднішній день у підтримці та забезпеченні Збройних Сил України, у допомозі постраждалим внаслідок терористичних дій з боку агресора.

Волонтерський рух на Україні має масовий, всеохоплюючий характер, проте на сьогоднішній день залишається відносно хаотичним. Відсутній ефективний механізм координації волонтерської діяльності, який забезпечив би максимально єфективне використання ресурсів та створив умови, за яких кожна людина, що потребує допомоги, матиме змогу бути почутою.

Через терористичні дії на території Донецької та Луганської областей багато українців були залишені без крівлі над головою, їм вкрай потрібна допомога, проте головна проблема в тому, що вони не знають куди по неї звернутись.

Ідея

Vimexy – це унікальний проект, який об’єднує волонтерський рух у єдину систему та робить допомогу доступнішою. Кожен користувач має змогу звернутися зі своєю проблемою та швидко знайти людей, котрі готові йому допомогти або запропонувати свою допомогу тому, хто її потребує.

Даний проект являє собою платформу у вигляді сайту та мобільного додатку. Він створює зручний у використанні інструмент для координації волонтерського руху.
Тепер кожен має змогу бути почутим.

Унікальність даного проекту полягає в тому, що він сприяє встановленню прямої взаємодії на рівні волонтер-потерпілий та дає можливість кожному, хто потребує допомоги, напряму звернутись зі своєю проблемою без посередництва громадських організацій та благодійних фондів, що робить допомогу доступнішою. Таким чином волонтери можуть наочно побачити результат своєї допомоги та бути впевненими, що їх підтримка дісталась адресата.

Vimexy – Вирішуємо великі та маленькі проблеми.

Бюджет проекту

40 000 грн.

Голосуй за проект