inWar

Сьогодні багато людей тікають зі сходу нашої України, де йде війна. Проте є велика кількість тих, хто не може залишити своє житло, або повернувся туди та потребує допомоги на місці. Це суперечливі чи звільнені території сходу України. Людям, що знаходяться там необхідна інформація щодо сховищ, води чи гуманітарної допомоги.
Також через можливості сучасної зброї багато людей сьогодні знаходяться в небезпеці. Навіть на віддаленні від лінії фронту. Остання трагедія у Маріуполі лише підтверджує той факт, що є гостра проблема з оперативного інформування людей стосовно можливої небезпеки.

Ідея

inWar - це веб-сервіс, метою якого є інформування населення України у небезпечних зонах стосовно критичних речей для збереження життя. А саме: розташування бомбосховищ, місць з питною водою та гуманітарною допомогою, небезпечних місць встановлених мін чи залишених снарядів.
Та, мабуть, найбільш важливою функцією сервісу є надання оперативної інформації стосовно небезпеки артилерійських обстрілів.
Для вирішення цих задач наша ідея являє собою сайт з картою, що заповнюється людьми. На карті розташовані маркери двох типів: допомоги чи небезпеки. Важливо, що люди можуть не тільки створювати маркери, але й реєструвати у системі координати свого місця проживання та номер мобільного телефону.
То ж, маркери допомоги є постійними. Тоді як маркери небезпеки живуть своїм життям. Після створення маркеру типу “Установка РСЗВ” сайт встановлює на карті діаметр можливого пострілу цієї зброї. Та усі користувачі, що зареєстрували себе та потрапляють у коло небезпеки від створеного маркеру - отримують sms повідомлення зі змістом: “УВАГА! Можливий обстріл! Установка РЗСВ. Коорд.:  48°2′32.06″N / 37°57′11.75″E”.
Тобто, запропонована ідея виступає не тільки у якості місця для агрегації інформації місць допомоги. Сервіс намагається за допомогою найдоступнішого методу інформування у зоні конфлікту, sms повідомлень, попереджати людей про небезпеки та вберігати їх від біди.
Інколи часу дуже мало. Розгортання зброї для пострілу потребує хвилини, а політ снаряду від 5 до 20 секунд. Тому одна “смска”, що дійде на телефон за долі секунди може встигнути повідомити. Встигнути зберегти життя.

Бюджет проекту

70$/місяць з розрахунку: мінімальний хостинг для забезпечення роботи сервісу та 1000 відправлених sms.

Голосуй за проект