LifeTag

Наразі існує не тільки матеріальна перепона, що заважає вільному переселенню біженців, а також і психологічна. Люди надають кошти волонтерам, які потім допомагають переселенцям. Але ця схема не є достатньо прозорою і іноді не є надійною, так як ніхто не може бути певен, що його кошти справді підуть на благо постраждалих. Коли люди фінансують тих чи інших “абстрактних біженців”, вони не контактують з конкретною особою. Наш проект дозволить допомагати кожній людині індивідуально. І кожен зможе стати волонтером, якщо він може надати певні ресурси постраждалим.
З точки зору біженців часто виникає проблема, пов’язана з небажанням їхати з сім’єю в невідоме місце, де в них не буде ні роботи, ні місця проживання. Наша діяльність зосереджена на можливості за декілька кроків знайти для себе і своїх рідних житло та роботу, дитсадок або школу для своїх дітей, одяг та їжу.

Ідея

Проект працюватиме за принципом запит-відповідь. Мета полягає у тому, щоб відповідати на запити людей, які потребують підтримки, за допомогою SMS-повідомлень або через веб-інтерфейс. Таким чином, біженцям не обов’язково мати доступ до Інтернету, який часто відсутній в зоні АТО. Достатньо буде скористуватись нашим сервісом.
Для волонтерів і тих, хто бажає ними стати, буде розроблено веб-інтерфейс, за допомогою якого переселенці зможуть зареєструватись і додати інформацю про ті ресурси, які вони можуть надати, або додати ті речі, з якими вони можуть допомогти (влаштувати людей на роботу або дітей в дитсадок чи школу).
Будь-яка людина зможе відіслати безкоштовний запит на кшталт “#житло #робота #діти” за допомогою SMS і отримати у відповідь імена та номери телефонів тих волонтерів, які можуть з цим допомогти. Також вони можуть просто скористатися веб-інтерфейсом. Запити будуть гнучкими і кожен зможе отримати інструкцію з SMS-запитів надіславши безкоштовне SMS на номер нашого сервісу.
Таким чином, ми змінимо сам процес допомоги, прибравши з нього ланки, що можуть бути ненадійними, і дозволимо отримувати і надавати допомогу без посередників. Ми використовуємо концепцію, за якою біженці зможуть змінювати місце проживання і бути впевненими у тому, що у них буде житло, що їх чекають і хочуть допомогти.

Бюджет проекту

45000

Голосуй за проект