StopFraud

В надскладні для країни часи активізуються не тільки герої, але й антигерої. На жаль, деякі люди користуються горем інших і шахрайством заробляють гроші на переселенцях з зони АТО і інших потерпілих. По містам зараз є багато точок, де збирають гроші, продукти і інше начебто на потреби переселенців. Проте призначення коштів і істинний напрям зібранного фактично невідомий.

Ідея

Створити сайт/мобільний додаток, де акумульована інформація щодо точок збору ресурсів продуктів, грошей і іншого. Звичайні користувачі проходячи через черговий пункт по збору можуть перевірити чи є ця точка такою, що дійно передає ресурси на потреби переселенцям/або повідомити волонтерів про появу нової точки, якщо в геобазі ще немає такої. Волонтерські штаби користуючись додатковою інформацією перевіряють чи дійсно ця точка використовує ресурси для ціьового вживання і виставляють статус для неї перевірено, якщо ж ця точка є сумнівною то можуть виїхати на місце для з”ясування ситуації чи ж одразу викликати міліцію вказавши на випадок шахрайства. Також самі користувачі мають можливість повідомити про підозрілі дії, учасників збору коштів.
Такий додаток має стимулювати всі організації, що збирають кошти бути максимально прозорими, коли всю інформацію як по використанню коштів, по самій організації, її представникам можно буде отримати в фейсбуці і твіттері. В тому числі коли користувач прямо з додатку може подивитись як зібранні попередньо кошти були передані і використані

Бюджет проекту

500$

Голосуй за проект