Давай до нас!

Житло для переселенців із зони бойових дій та тих хто хоче звідти виїхати.

Ідея

Проект “Давай до НАС!”
Це сервіс, де власники вільного житлового місця зможуть знайти та запросити до себе цікавих людей зі спільними інтересами які вимушені виїхати із зони АТО.
У масштабі України є дуже багато власників квартир, будинків, дач, в яких є вільний житловий простір. Це житло можна запропонувати переселенцям на час адаптації у новому місті: для пошуку роботи, навчання тощо... Але часто подібна ініціатива домовласників так і не реалізовується через відсутність довіри та страх допомагати абсолютно незнайомій людині, адже ринок житла вже багато надивився історій несумлінних та невдячних орендарів з Донбасу.
Я пропоную зробити сервіс, де власники вільного житла, з метою допомоги переселенцям, зможуть знаходити цікавих собі співмешканців чи сусідів.
Так переселенці, які виїхали з території АТО або планують переїзд та шукають тимчасове житло, матимуть змогу залишити заявку на пошук житла, вказаваши інформацію про себе: опис своїх інтересів, звичок, проектів, мандрівок, попереднє місце роботи, лінк на профілі у соціальних мережах та контактні дані (моб.тел., skype, viber), завдяки яким власник житла та орендар зможуть зв’язатися та зрозуміти чи підходять вони один одниму.
Це дозволить домовласнику вибрати саме тих людей із зони АТО з яким йому буде цікаво, весело і комфортно жити разом. І хтозна, можливо, з часом природнє бажання допомогти іншому у скрутній ситуації переросте у міцну дружбу

Бюджет проекту

45 000 грн

Голосуй за проект